Ünlüler bahar sohbetine oturacak

LAÜ’YE YILDIZ YAĞACAK:

“LAÜ’de Bahar Söyleşileri” yarın Saba Tümer söyleşisiyle başlayarak mayıs ayı boyunca Mehmet Günsür, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz, Ezgi Mola ve Birce Akalay isimli ünlüleri ağırlayacak

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafından organize edilen “LAÜ’de Bahar Söyleşileri” kapsamında birçok ünlü LAÜ’nün konuğu olacak.  Her yıl geleneksel hale gelen LAÜ Bahar Söyleşileri bu yıl da birbirinden popüler konuklarıyla gerçekleşecek. Bahar Söyleşileri’nde ünlü konuklar LAÜ öğrencileri ile bir araya gelecek.

LAÜ Bahar söyleşi programı kapsamında: yarın neşeli kahkahaları ile tanınan ünlü oyuncu, yazar, sunucu Saba Tümer, 4 Mayıs’ta Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Şehzade Mustafa” karakteri ile uzun bir süre sevenlerini ekrana kilitleyen ünlü oyuncu Mehmet Günsür, 9 Mayıs’ta iki usta spor adamı/yazar ve yorumcu Sinan Engin ve Abdülkerim Durmaz, 10 Mayıs’ta son derece sempatik, eğlenceli ve doğallığı ile tanınan Ezgi Mola ve 23 Mayıs’ta ise, dizi projeleriyle tanınan Birce Akalay sevenleriyle biraraya gelerek öğrencilere bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

 
İLGİLİ HABERLER