Rachel Araz 5 aylık hamile

Sosyetik güzel Rachel Araz, Instagram paylaşımında 5 aylık hamile olduğunu duyurdu.

Sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken Rachel Araz, ikinci bebeğine hamile olduğunu açıkladı.

Eşi ve kızıyla birlikte çekildiği pozu paylaşan Araz şunları söyledi:

Arkadaşlar biraz hızlı gitmiyor muyuz? Dedikodular doğru, göbek değil, bebek. Ama artık göbeğimi içine çekemiyorum.

Allah isteyen herkese kalbinden geçen en doğru zamanda, en doğru insanla, en hayırlısını nasip etsin. Daha fazla yazamayacağım duygusal bir jelibonum şu anda.

RACHEL ARAZ KİMDİR?

RACHEL ARAZ KİMDİR?

1988 yılında İstanbul‘da dünyaya gelen moda dünyasında ve sosyal medyada sıkça takip edilen aynı zamanda marka danışmanı ve içerik editörü Rachel Araz Kiresepi, Notre Dam de Sion Fransız Lisesi'ni bitirmiştir.

Ardından Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümünden mezun olmuştur. Annesi avukat, babası ise mühendistir.

Mezuniyetin ardından 5 yıl Beymen’de, Kurumsal İletişim ve Pazarlama, Balenciaga Türkiye Marka temsilciği, Satın Alma Planlama ve Merchandising departmanlarında çalışmıştır. Son dönemlerde ise Sosyal Medya Danışmanlığı, İçerik Editörlüğü ve farklı sektör markaları ile iş birlikteliği yapmaktadır.

Özellikle Julie Sarinana ve Hailey Baldwin’i çok beğendiğini belirten Rachel Araz’ın alışveriş yapmaktan en çok hoşlandığı şehir New York‘tur.

Kendi tarzını romantik ve eklektik olarak tanımlayan Rachel Araz’ın en sevdiği tasarımcılar ise Demna Gvasalia, Riccardo Tisci ve Murat Türkili’dir.

Uzun süredir Crossfit yaptığını belirten Rachel Araz 2016 yılında Santa Farma İlaç Sanayi’nin patronu Sami Kiresepi ile evlenmiştir.

Rachel Araz- Sami Kiresepi'nin evliliklerinden bir de çocukları var. (Posta)

 
İLGİLİ HABERLER