Oğuzhan Yeni Yılda Bomba Gibi…

Ülkemizdeki eğlence hayatının zirve isimlerinden Oğuzhan, Cratos’un seçkin mekanı Golden Cage’de eğlendirmeye devam ediyor.

Ülkemizdeki eğlence hayatının zirve isimlerinden Oğuzhan, Cratos’un seçkin mekanı Golden Cage’de eğlendirmeye devam ediyor. Baş döndürücü konsepti, kaliteli hizmeti ile Golden Cage yılbaşı sonrasında da eğlencesinden ödün vermiyor…

Gece hayatı denince akla ilk gelen isimlerden Oğuzhan, Girne’nin seçkin mekanı Golden Cage’de kaliteli sesi ve seçkin repertuvarı ile geçtiğimiz Cumartesi yine eğlence severlere unutamayacakları bir haftasonu yaşatttı. Lübnan mutfağının lezzetleri ile donatılmış servisin olduğu mekanda, özel gösteri ekibinin izlemeye değer oryantal showlarıyla ve büyüleyici müzikler eşliğinde seçkin misafirler yeniyıl sonrasındaki ilk programdada şıklıklarından ödün vermeyerek mekanı doldurdu.

Profesyonel gösteri ekibinin şovlarını tamamlamasıyla gecenin beklenen ismi Oğuzhan, her zamanki gibi tüm enerjisi ve yenilenen repertuarıyla ve en popüler şarkılarını dinleyicileri için seslendirdi. Gece boyunca en sevilen Türkçe hareketli ve duygusal şarkılarla kendilerinden geçen misafirler gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

 

 
İLGİLİ HABERLER