Ödül töreninde şıklık yarışı

“Yılın Mimar Sinanları” adlı ödül töreni, önceki akşam gerçekleşti. Yelda Kırçuval’ın sunduğu gecede Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin seçtiği ünlü isimler, ödüle layık görüldü.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin oylarıyla verilen “Yılın Mimar Sinanları” ödülleri önceki akşam sahiplerini buldu. 

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşen, sunuculuğunu okulun Sinema-TV Bölüm Başkanı ve televizyoncu Yelda Kırçuval’ın yaptığı ödül törenine Nazlı Çelik, Gökçe Bahadır, Deniz Bayramoğlu, Seren Serengil, Cengiz Semercioğlu, Derya Uluğ, Ersay Üner, Asil Gök, Çağla Şıkel, Selin Ciğerci, Edis, Ziynet Sali, Ebru Yaşar gibi birçok ünlü isim katıldı. Gece, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin müzik performansıyla başladı. Edis, Ziynet Sali, Asil Gök ve Ebru Yaşar da ödüllerini aldıktan sonra şarkı söyledi.Öğrencilerin ödüle layık gördüğü bir diğer isim Ziynet Sali oldu. Şarkıcı ödülünü aldıktan sonra şarkı da söyledi.

Ebru Yaşar, ödülünü aldıktan sonra “Havadan Sudan” adlı şarkısıyla konukları coşturdu.

Genç şarkıcı Edis, ödülünü aldıktan sonra dansçılarının eşliğinde performans sergiledi.

Şehir dışında olduğu için törene katılamayan Ozan Çolakoğlu’nun ödülünü oğlu Kaan Çolakoğlu teslim aldı. Ödülü alırken duygulanan Çolakoğlu gözyaşlarına hakim olamadı.

Haber dalında ödüle layık görülen Nazlı Çelik, öğrencilere teşekkür etti.

“En iyi kadın oyuncu” seçilen Gökçe Bahadır, ödülünü lisenin “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde gençliğini canlandıran öğrencisi Büşra Gündüz’ün elinden aldı. Sahnede birbirine sarılan ikili, hatıra pozu da verdi.

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu, “Duymayan Kalmasın” programıyla ödül aldı. İkilinin sahnede esprili atışması seyirciyi güldürdü.

Magazin D programıyla ödül alan Çağla Şıkel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu olduğunu, Mimar Sinan’lı olarak ödül almaktan gurur duyduğunu söyledi.

 

 
İLGİLİ HABERLER