Nicki Minaj evlendi

Ünlü rapçi Nicki Manaj erkek arkadaşı Kenneth Petty'yle evlendi. Şarkıcının evlilik haberi müziği bırakacağını duyurmasından hemen sonra geldi...

Nicki Minaj dün Instagram hesabından paylaştığı bir videoyla hayranlarına evlendiğini duyurdu. Minaj bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Kenneth Patty ile nihayet evlendi. İkilinin yaz aylarının sonuna doğru evlilik lisansı aldığı basına yansımıştı.

EVLİLİĞİN DETAYLARI

Nicki Minaj geçtiğimiz ayın başında Twitter hesabından yaptığı açıklamada emekli olmaya karar verdiğini, artık kariyerini bırakıp zamanını evine ve ailesine ayırmaya karar verdiğini söylemişti.

Nicki Minaj aynı günlerde sevgilisiyle 80 gün içinde evlenmeye karar verdiğini de hayranlarına duyurmuş, hayranları ise şaka yaptığını düşünmüştü.

Minaj ve Petty'nin tanışıklığı aslında oldukça eskiye dayanıyor. Bİrbirlerini Minaj'ın New York günlerinden tanıyan ikili ilk olarak Minaj 17 Petty 21 yaşındayken sevgili olmuşlardı. Peki aradaki zamanda neler oldu ve aşıklar neden şimdi evlendi dersiniz?

İngiliz Daily Mail'in haberine göre Mİnaj'ın eşi, çiçeği burnunda damat Kennet Petty eski bir hükümlü. Petty gençliğinde cinsel saldırı suçundan hüküm giymekle kalmamış aynı zamanda 2002'de işledi bir suçtan dolayı 2006'da hapse girmiş ve 2013 yılında şartlı tahliyeyle salıverilmiş. Petty'nin cinayetle biten bir adam yaralama olayına karıştığı söyleniyor.

Minaj eşiyle ilgili bu haberlerin gündeme gelmesi üzerine sosyal medya hesabında 'Sanki herkes suçsuz, sütten çıkma ak kaşık. Herkes kendi işine baksın.' minvalinde sert açıklamalar yaptı.

Kaynak: Posta

 
İLGİLİ HABERLER