Mustafa Sandal'ın Ceren Hindistan'a aşk mesajları ortaya çıktı

Eşinden boşandıktan sonra adı güzel oyuncu Ceren Hindistan ile aşk dedikodularına karışan Mustafa Sandal'ın 'Dostane konuştuk' dediği mesajlar ifşa oldu.

 Mustafa Sandal'ın Ceren Hindistan'a attığı mesajla televizyon programında ortaya saçıldı.

Ceren Hindistan ile Mustafa Sandal arasında aşk karmaşası! Hindistan, popçuyla haklarında çıkan aşk iddiaları için ‘Birbirimizi tanıma aşamasındayız’ diyerek bu haberler için olumlu konuşmuştu. Hindistan’ın açıklamalarının ardından Sandal, sadece arkadaşça konuştuklarını iddia ederek Hindistan’ı yalanlamıştı. Dün ise ikilinin aralarında geçen 'dostane' konuşmalar ortaya çıktı. '2. Sayfa' programında yer alan habere göre Sandal, Hindistan’a şu mesajları attı: Sen çok güzelsin, ben yakışıklı, biz neden sevgili olmuyoruz.

Gözlerine bakmak istiyorum

Tek sıkıntı sana bakarken yaşanılacak konsantrasyon bozukluğu. Bana, sana âşık olmaktan başka çare bırakmadın, beni flörtle kandıramazsın. Yan yana fotoğraflarda ne kadar güzel duruyoruz. 'Bana fotoğraf atar mısın?' Gözlerine bakmak istiyorum. Program sunucuları ayrıca Sandal’ın ünlü isme "Nerede oturuyorsun hemen adresini ver geleyim" diye mesajlar da attığını iddia etti.

 
İLGİLİ HABERLER