Mustafa Sandal ve Simge Sağın aşk mı yaşıyor

Eşinden yeni boşanan Mustafa Sandal ve güzel popçu Simge'nin aşk dedikodularının ardından öyle bir olay yaşandı ki fena yakalandılar.

 Simge ve Mustafa Sandal'ın aşk yaşadığı iddialarından sonra bunu doğrular nitelikte bir olay yaşandı.

Yeni bir ilişkiye başladıkları konuşulan şarkıcı Simge Sağın ile Mustafa Sandal ikilisinin eş zamanlı Göcek'ten fotoğraf paylaşmaları aşk mı yaşıyorlar? sorularını yeniden gündeme getirdi.

"AÇ KOYNUNU GELİYORUM"

Bir dönem aralarında aşk yaşadıkları konuşulan Simge ve Mustafa Sandal çifti Fethiye Göcek tatiline çıktıkları iddia edildi. Sandal, geçen haftalarda Simge'nin şarkısını paylaşarak 'Aç koynunu geliyorum' yazmış ardından ikili hakkında sevgili iddiaları yazılmıştı. Ancak Simge, aralarında bir aşk olmadığının açıklamasını yapmıştı.

AYNI ANDA AYNI YERDE FOTOĞRAF KOYDULAR

Simge ile Mustafa Sandal'ın aynı anda Göcek tatilinde oldukları, paylaştıkları fotoğrafla sosyal medyada ortaya çıktı. Eş zamanlı yayımlanan Göcek'teki tatil paylaşımları, ikilinin aşk iddialarını yeniden gündeme getirdi. Bu konu hakkında bir açıklama yapıp yapmayacakları ise merak konusu oldu. Paylaştıkları fotoğrafların altına yazdıkları duygusal notlarda dikkat çekti.

 
İLGİLİ HABERLER