Bülent Ersoy: Mektep gibi kadınım

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy ve ünlü şarkıcı Fatih Ürek, önceki gün Günay Restaurant’ta sahne aldı. İkili, peş peşe çıktıları sahnede müzikal bir şölene imza attı.

Sahneye çıkmadan önce basın mensupların sorularını yanıtlayan Bülent Ersoy, “Bu gece içerisi yine tıklım tıklım. Şükürler olsun Rabbime. Benim en büyük servetim sevdiklerim" dedi.

Gülşah Saraçoğlu imzalı beyaz leopar desenli kostümü hakkında usta sanatçı, "Canım Gülşah’cım bana özel olarak bu elbiseyi hazırladı. Bu gördüğünüz elbise 35 metre" ifadelerini kullandı.

Gecenin açılışını 'Yaranamadım' şarkısıyla yapan Diva, “Bu gece sizler sayesinde içim kıpır kıpır, beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim” sözleriyle sevenlerini selamladı. Ersoy, kendisiyle düet yapmak isteyen Arap asıllı olduğu öğrenilen hayranını kırmayıp sahne davet etti. İkili, 'Geceler' şarkısını birlikte seslendirdi. 

Bir müziksever, ayağa kalkarak, “Senden öğrenecek çok şeyimiz var, Allah seni başımızdan eksik etmesin, her zaman baş tacısın” diyerek, Ersoy’a olan sevgisini dile getirdi. Bülent Ersoy, hayranına sahneden seslenerek, "Tabii ki benden öğreneceğin çok şey var, mektep gibi kadınım. Teşekkür ederim bu güzel sözleriniz için" ifadelerini kullandı.

Gecenin ikinci bölümünde sahne alan Fatih Ürek, "Diva’nın bıraktığı sahneye çıkmak çok büyük bir şeref" diyerek, Bülent Ersoy’a olan sevgisini dile getirdi. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Ürek, sevilen parçalarından 'Hayde' ile muhteşem geceyi sonlandırdı.

 
İLGİLİ HABERLER