Mehmet Ali Erbil'in doktorundan üzen açıklama

Mehmet Ali Erbil'in doktoru, ünlü şovmenin sağlık durumu hakkında üzen açıklamalarda bulundu

Haftalardır yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'in doktoru, ünlü şovmenin sağlık durumu hakkında üzen açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu ve şovmen Mehmet Ali Erbil'in tedavisi devam ediyor. Erbil'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve Maslak'ta kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan Mehmet Ali Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilmişti.

1 aydır yoğun bakımda olan ünlü şovmenin kızları Sezin Erbil ve Yasmin Erbil önceki gün sosyal medyadan paylaşım yaparak babaları için sevenlerinden dua istedi. Sezin Erbil, sosyal medya hesabındaki paylaşımına "Babamın durumu ile ilgili bu son yazışım, dün ani bir kararla uyutuldu. 29'uncu gün, yolumuz uzun. Umutla bekliyoruz, bundan sonra Allah'ın izni ile babam hastaneden çıkmadan hiçbir açıklama yapmayacağım ama halam Prof. Dr. Yeşim Erbil gerektiği zaman sizlere bilgi verecektir" notunu düştü.

 

Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka da şovmenin sağlık durumuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Durumu ciddiyetini koruyor. Solunum cihazına bağlı. Yoğun bakımdan çıkış süresinin uzaması bizi üzüyor. Olumlu gelişmeleri biz de bekliyoruz." 

 
İLGİLİ HABERLER