Jennifer Lopez film çekiminde düğün provası yaptı

Jennifer Lopez hayatının en hareketli ve mutlu dönemlerinden birini yaşıyor.

Jennifer Lopez hayatının en hareketli ve mutlu dönemlerinden birini yaşıyor. Başrolünde olduğu film Hustlers'ın gösterime girmesinden hemen sonra yeni bir filmin çekimlerine başlayan güzel yıldız bir yandan da hayranlarının merakla beklediği düğününe hazırlanıyor...

Geçtiğimiz günlerde 50. yaşını kutlayan ancak ne gençliğinden ne de güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Jennifer Lopez aşkı ve mutluluğu bulduğu eski beyzbolcu Alex Rodriguez'le bahar aylarında nişanlanmıştı.

Bu nişanın hemen ardından iddialı filmi Hustlers'ın çekimlerini bitiren Lopez bugünlerde yeni film projesi romantik komedi Marry Me (Evlen Benimle) için koşuşturuyor.

Başrollerini Owen Wilson ve GoT dizisinden hatırlayacağınız John Bradley ile paylaştığı bu filmde Lopez bir rock yıldızıyla evlenmek üzereyken aldatıldığını öğrenen bir kadını canlandırıyor.

Filmde aldatıldığını öğrenince nişanlısından ayrılıp gönlünü sıradan bir hayranına kaptırdığını izleyeceğimiz Lopez New York'ta devam eden çekimlerde kameraların karşısına gelinlikle çıktı.

Jennifer Lopez, çekimlerde giydiği Zuhair Murad tasarımı kristal işlemeli gelinliği ile masal perilerine benzetildi. 7 ay önce Alex Rodriguez ile nişanlanan Lopez, özel hayatında da gelin olmaya hazırlanıyor.

Lopez'in gelinlikli fotoğraflarını gören hayranları güzel yıldızı kuğular gibi zarif diye tanımlarken bir yandan da kendi düğününün provasını yaptığını söylediler. Oldukça gösterişli olan bu film icabı gelinlik bir yana, JLo'nun asıl düğününde nasıl bir gelinlik giyeceği de şimdiden merakla beklenmeye başlandı...

Kaynak: Posta

 
İLGİLİ HABERLER