Hollywood'un gündemi taciz!

Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie ve Cara Delevingne'nin de aralarından bulunduğu 26 kadın oyuncunun film yapımcısı Harvey Weinstein’in tacizine uğradıklarını itiraf etmelerinin ardından yeni itiraflar gelmeye başladı. Gossip Girl dizisiyle ünlenen Blake Lively de sette makyözü tarafından tacize uğradığını açıkladı.

Hollywood'u sarsan Harvey Weinstein hakkındaki taciz iddiaları yeni itirafları beraberinden getiyor. Son olarak All I See Is You (Tek Gördüğüm Sensin) ile izleyici karşısına çıkan, ondan önce The Shallows'taki (Karanlık Sular) performansı ile çok konuşulan aktrist, set sırasında erkek makyözün kendisini rahatsız ettiğini açıkladı.

30 yaşındaki oyuncu bununla da kalmayan makyözün rujunu parmaklarıyla sürmek için ısrarcı olduğunu ve uyuduğu sırada videosunu çektiğini öne sürdü.

Durumu film yapımcılarına anllatığını ancak sonuç alamadağını belirten Lively, "Yapımcılar olayın üzerine kapatmayı tercih ettiği için makyöz ceza almadı" dedi.

LA Times'a konuşan Lively, 'Bana uygunsuz şeyler söylüyordu ve rujumu parmaklarıyla sürmek için ısrar etti. Bir gece sette uyuyordum ve uyandığımda beni kameraya aldığını gördüm. Üzerimde kıyafetlerim vardı ama bu yaptığı röntgencilikti, korkunç birşeydi' diyerek olayı anlattı.

Yapımcıların konuyla ilgili hiçbir şey yapmaması üzerine avukatını devreye sokan Lively makyözün projeden çıkarılmasını sağladığını anlattı.

Oyuncu Ryan Reynolds ile evli olan 2 çocuk annesi, taciz iddiaları ile gündemde olan Harvey Weinstein ile problem yaşamadığını söyledi. 

 
İLGİLİ HABERLER