Hatice'den İrem Derici'ye ağır gönderme! 'Selülitli ve sarkmış...'

Şarkıcı Hatice, İrem Derici'nin bir klibe gönderme yaparak "Bikini giyip matkapla duvar delmek bizi bozar" paylaşımına "Selülitli ve sarkmış kalçayla o pozlar zor zaten İrem’ciğim!" diyerek sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren İrem Derici son paylaştığı videoyla şarkıcı Hatice’nin diline düştü! Derici, videosunda 2003 yılına damga vuran ‘Satisfaction’ şarkısının klibindeki bikinili kadına gönderme yaparak sabahlığıyla kamera karşısına geçti. Şarkıcı İrem Derici, klibinde bikinili kadının matkapla duvarı deldiği ‘Satisfaction’ şarkısına kendi yorumunu katarak klip çekti.

Derici, tavşan kulaklı sabahlığıyla kamera karşısında geçerek havuç rendeledi. Bu anları da “Bikini giyip matkapla duvar delmek bizi bozar. Tavşan kulaklı sabahlıkla havuç rendeleriz. Anlaşıldı, tamam” notuyla takipçileriyle paylaştı. Şarkıcı Hatice, İrem Derici'nin bir klibe gönderme yaparak "Bikini giyip matkapla duvar delmek bizi bozar" paylaşımına "Selülitli ve sarkmış kalçayla o pozlar zor zaten İrem’ciğim!" diyerek sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren İrem Derici son paylaştığı videoyla şarkıcı Hatice’yi diline düştü! Derici, videosunda 2003 yılına damga vuran ‘Satisfaction’ şarkısının klibindeki bikinili kadına gönderme yaparak sabahlığıyla kamera karşısına geçti.

Şarkıcı İrem Derici, klibinde bikinili kadının matkapla duvarı deldiği ‘Satisfaction’ şarkısına kendi yorumunu katarak klip çekti. Derici, tavşan kulaklı sabahlığıyla kamera karşısında geçerek havuç rendeledi. Bu anları da “Bikini giyip matkapla duvar delmek bizi bozar. Tavşan kulaklı sabahlıkla havuç rendeleriz. Anlaşıldı, tamam” notuyla takipçileriyle paylaştı. Hatice, İrem’in paylaşımına tepkisiz kalamadı. Ünlü şarkıcının “Selülitli ve sarkmış kalçayla o pozlar zor zaten İrem’ciğim.” mesajı dikkat çekti.

 
İLGİLİ HABERLER