Gülben Ergen'den ağlatan paylaşım

Ünlü şarkıcı genç yaşta kaybettiği ağabeyi için sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaştı.

Gülben Ergen, yıllar önce genç yaşta kaybettiği ağabeyinin acısını hiç unutmadı.

Ergen, her yıl ağabeyi Rıfat Ergen'in ölüm yıl dönümünde olduğu gibi bu kez de onu unutmadı. Instagram hesabında paylaştığı çocukluk fotoğrafıyla bir kez daha onu andı.

Ergen, küçücük birer çocuk oldukları yıllarda çekilen fotoğrafı "O benim ağabeyim. Böyle tutardı beni omzumdan... O elini sırtımdan çekti çekeli ne zorlaştı hayat. Ne aradım o elin hissini ben..." mesajıyla birlikte paylaştı. Ergen'in bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda yorum geldi.

Gülben Ergen daha önce de yine ağabeyiyle çekilen bu fotoğrafı "Benim ağabeyim vardı. Keşkeleri sevmem ama yaşasaydı, yarın ondan bayram harçlığı almak için sıraya girseydik oğullarımla. Hayat her zaman bayram tadında hisler yaşatmıyor bizlere, ama sabrını veriyor. Yarın mutlu bir bayram sabahına uyanalım. El öpelim, gönül alalım, ziyaretlere gidelim. Mümkünse bayramlık giydirelim, giyelim. Bir ayakkabı bile olsa bayramlık olsun. Eski bayramların tadını yaşatmaya çalışalım. Hepinizin bayramını kutlarım. Küçüklerimi kucaklarım, büyüklerimin ellerinden öperim" notu eşliğinde paylaşmıştı.

Ergen erken yaşta kaybettiği babasını da sosyal medya hesaplarında sık sık anıyor. Bu da dört kişilik bir aile oldukları, henüz acı kayıpların yaşanmadığı bir dönemde çekilen bir fotoğraf. Gülben Ergen onu da bir Babalar Günü'nde "Annem, babam, ağabeyim, ben... Kırık dökük hayatın gülümseyen bir yüzü ille vardır. Olmalıdır" notuyla paylaşmıştı.

 
İLGİLİ HABERLER