Doğandor rezil oldu

Doğandor, şimdi de köpeğini aracı içerisinde kapalı tutarak büyük bir skandala imza attı

Çevre ve hayvan sevgisi üzerine yaptığı haberlerle gündeme gelen gazeteci Haluk Doğandor, bir kez daha rezil oldu.

Kısa süre önce aracını yanlış yere park eden ve polisle tartışan Doğandor, şimdi de köpeğini aracı içerisinde kapalı tutarak büyük bir skandala imza attı.

Kısa sürede hayvanseverlerin tepkisine neden olan Doğandor, hedef tahtasına kondu. Köpeğini araçta kapalı tutan Doğandor'a tepki yağdı. Olayın Ömer Kadiroğlu tarafından kamuoyuna duyurulmasının ardından Hayvan Hakları Derneği de devreye girdi.

Dernek yetkilileri olayın polise yansıması için Ömer Kadiroğlu ile birlikte hareket etti. Ekranlarda "herkese akıl veren" ve kendisini hayvansever olarak tanıtan Doğandor'a sosyal medyada adeta "lanet" yağdı. Kadiroğlu, sosyal medya hesabından şu görüşleri paylaştı:

Hem Gazeteci Hem de Hayvansever Geçiniyor... Bu araç Gazeteci geçinen SÖZDE hayvansever Haluk Doğandor'a ait ve bu SÖZDE hayvansever aracın içerisinde bulunan köpeği sabah mesaisinde burada bırakıp tahmin ediyorum ki mesai bitimine kadar da burada tutacaktır. Soruyorum Doğandor'a senin Hayvan sevgin bu kadar mı? başkalarını yazıp çiziyorken aynı şeyi sen yaparken utanmadın mı? Yazık adamızda hala etkili olan sıcaklarda bu köpeğe yaptığın eziyet gibi eziyet çekesin..."

 
İLGİLİ HABERLER
    -