Can Yaman Atina'da

Askere gideceği aya kadar ‘Dolunay’ ve ‘Erkenci Kuş’ dizisinin gösterildiği ülkelere seyahat edecek olan Can Yaman bu kez Yunanistan’ın başkenti Atina’ya gitti.

Can Yaman bir ay önce gittiği İtalya seyahatinde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. Askere gideceği ocak ayına kadar ‘Dolunay’ ve ‘Erkenci Kuş’ dizisinin gösterildiği ülkelere seyahat edecek olan Can Yaman bu kez Yunanistan’ın başkenti Atina’ya gitti.

Havalimanında 100’e yakın hayranı tarafından karşılandı. İmza ve selfie isteyenler nedeniyle aracına 40 dakikada zor ulaşabildi.

KALDIĞI OTELİN ÖNÜNDE KUYRUKLAR OLUŞTU

KALDIĞI OTELİN ÖNÜNDE KUYRUKLAR OLUŞTU

 

Kaldığı otelin önünde kuyruklar oluşan Can Yaman için 250 kişilik bir parti verilecek. Oyuncu, dizisinin gösterildiği Skai TV’deki bir talkşova da katılacak.

REYTİNGİN ARTMASINI SAĞLAYACAK

REYTİNGİN ARTMASINI SAĞLAYACAK

 

Can Yaman’ın önümüzdeki 3 ay boyunca Avrupa, Güney Amerika ve Kuzey Amerika’daki bazı kentleri gezecek olmasının sebebi ise şu; oyuncu, dizilerinin gösterildiği ülkelerin TV programlarına katılarak reytingin artmasını sağlayacak.

CAN YAMAN'A DEMET ÖZDEMİR EŞLİK ETMİYOR

CAN YAMAN'A DEMET ÖZDEMİR EŞLİK ETMİYOR

 

Ayrıca her iki yapımın daha çok ülkeye satılması için çalışacak. Kendisine bu gezilerde ‘Erkenci Kuş’taki partneri Demet Özdemir eşlik etmiyor.

 

ÜLKE ZİYARETLERİNDEN PARA ALMIYOR

ÜLKE ZİYARETLERİNDEN PARA ALMIYOR

 

Bu arada Can Yaman turlardan para almıyor. Oysaki Burak Özçivit bu tip seyahatlerden 1 milyon TL, Özcan Deniz konser de verdiği için 5 milyon TL, Engin Altan Düzyatan 2 milyon TL kazanmıştı.

'YUNAN HEYKELİ ATİNA'DA'

'YUNAN HEYKELİ ATİNA'DA'

 

Sosyal medyada, Can Yaman için “Yunan heykeli Atina’da” şeklinde yorumlar yapıldı.

Can Yaman'ın İtalya'da verdiği bu poz günlerce konuşulmuştu.

Kaynak: Posta

 
İLGİLİ HABERLER