Brad Pitt’e benzemek için 15.000£ harcayan ikizler

Arizona’da yaşayan ikiz kardeşler Matt ve Mike Schlepp hayranı oldukları Brad Pitt’e benzeyebilmek için estetik cerrahiye 15.000 £ harcadılar.

Geçen hafta haberlere konu olan İran’lı Sahar Tabar’ın Angelina Jolie’ye benzemek için geçirdiği korkunç değişimden sonra, bu hafta da Brad Pitt’in hayranları kendini gösterdi.

MTV’nin I Want A Famous Face( Ünlü Bir Yüz İstiyorum) programında bu değişime giren ikizler sonuçlardan oldukça memnun olduğunu belirtti.

Mike burun, yanak ve çene operasyonları yaptırırken; ikizi Matt burun ve çene implantı, ve her ikisi de dişlerine porselen kaplama yaptırarak toplamda 15.000 £ ödediler.

Matt MTV’ye verdiği röportajda mutluluğunu ‘Bu sonuçları alabilmek için 10 kez de olsa yine bu işlemleri yaptırırdım. Operasyonlardan sonra kesinlikle daha fazla kızın dikkatini çekiyorum. Eski kız arkadaşlarım beni gördüğünde şok olup ağlamaya başlıyorlar, bundan daha fazla mutlu edici ne olabilir ki?’diye belirtti.

İkizlerin bu görüntüsü medyada olumlu karşılansa da,yazının başında bahsettiğimiz Angelina Jolie hayranı Sahar Tabar’ın son hali ise ‘zombi’ ya da ‘ölü gelin’ gibi birçok kötü yorumlar aldı. Tabar’ın geçirdiği 50 estetik operasyon, takıntı derecesinde beğeni duymanın yaratabileceği felaketlerin bir örneği olarak gösteriliyor.

 
İLGİLİ HABERLER