Brad Pitt yeni bir ilişkiye mi başladı?

Angelina Jolie'den boşanan Brad Pitt'in Sienna Miller ile birkaç kez buluştuğu ve aşk yaşadığı iddia edildi.

Geçtiğimiz dokuz aylık süreç ünlü oyuncu Brad Pitt (53) için oldukça zorlu geçti. Eşi Angelina Jolie’den (42) boşanan Oscar’lı oyuncu, basında kötü adam olarak gösterilip Jolie’yi Marion Cotillard ile aldatmakla suçlanmıştı.

Bir yandan, Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı ve FBI’da, hakkında başlatılan çocuk istismarı soruşturmalarını temize çıkarmaya çalışan Pitt, aynı zamanda çocukları Maddox (15), Pax (13), Zahara (12), Shiloh, (11) ve 8 yaşındaki ikizleri Knox ve Vivienne’ın velayetleri için mücadele etmek zorunda kalmıştı.​

Pitt, mayıs ayında Associated Press’e verdiği bir röportajda, “İntihara meyilli değilim. Dünyada hala birçok güzellik ve sevilecek şey var” demişti. Alkolü bırakıp kendini geliştirmek için terapiye başlayan Pitt’in, 12 yıllık ilişkisinin ardından şu sıralar hayatında yeni bir sayfa açmaya çalıştığı öğrenildi.

Mayıs ayında GQ Style’a verdiği röportajda, “Geçirdiğim bu süreçte zayıf noktalarımı ve başarısızlıklarımı kabul edip hatanın kendi payıma düşen kısmını üstlendim” diyen Pitt, şu sıralar yeni bir ilişkiye başlama aşamasında. 

Pitt’e yakın bir kaynağa göre uzun zamandır ilk kez yalnız kalan ünlü oyuncu, sık sık arkadaşlarıyla buluşuyor ve arkadaşları onu yeni insanlarla tanıştırıyor. İddiaya göre Pitt, şimdiye kadar birkaç kişiyle randevulaştı. 

Kaynaklara göre Pitt, yapımcılığını üstlendiği ‘The Lost City of Z’ adlı biyografik yapımda rol alan Sienna Miller ile birkaç buluşma gerçekleştirdi.

İkilinin, 24 Haziran'da İngiltere'nin ünlü Glastonbury Festivali’nde bir araya geldiği iddia edilmişti.

Pitt ve Miller ilk olarak nisan ayında ilişki iddialarıyla gündeme gelmişti. Los Angeles’ta gerçekleşen ‘The Lost City of Z’ ekibinin 25 kişilik yemeğinde, iki oyuncunun bol bol sohbet etmesi dikkat çekmişti.

Bundan iki ay sonra İngiltere’de bir araya geldikleri öne sürülen ikili hakkında ilişki söylentileri ise hala sürüyor. 

 
İLGİLİ HABERLER