Beckham’lar Arzuladıkları Sosyal Sınıfa Girebilecekler mi?

Soylu bir aileden gelen ve Gloucestershire’da kocaman bir malikanede büyüyen Lady Mary; Chingford’lu tesisatcı bir baba ve kuaför bir annenin oğlu olan Beckham’la samimi pozlar vererek Beckham’ların yükselişini destekledi.

Eski İngiltere Futbol takımı kaptanı David Beckham pahalı stili, Costwolds’da 5 milyon Sterlin’e aldığı ev ve sürekli genişleyen sosyetik arkadaşlarıyla İngiltere’nin en zenginleri arasına katılıyor.

Beckham’ların yaşadığı bu hızlı sosyal yükselişte yeni arkadaş çevrelerinde en fazla göze çarpan kişi aristokrat Lady Mary Charteris oldu.

Eski İngiltere kaptanı, Glastonbury Festivalinde Lady Mary ile dostluk kurdu ve ana sahnenin VIP balkonunda hep birlikte eğlenceli fotoğraflar çektiler.Sık sık birlikte partilere katılan grubun arkadaş çevresi İngilte’nin soylu ve zengin kesiminden birçok ismi barındırıyor. Beckham’lar hala soylu gruplar tarafından çok da ciddiye alınmazken yakın arkadaşlık kurdukları birçok soylunun varlığını da fotoğraflarla her fırsatta paylaşıp gözler önne sürüyorlar. 

 
İLGİLİ HABERLER