Bağzıbağlıların defilesinde yürüyecekler

DİDEM VE İDRİS TANITIM YÜZÜ OLDULAR:

Ülkemizin yetiştirdiği moda dünyasındaki iki dev isim Derviş Bağzıbağlı ve Raşit Bağzıbağlı’nın yeni koleksiyonlarının tanıtılacağı İstanbul’daki defile öncesinde tanıtım için objektif karşısına geçen ünlü manken Didem Soydan ve yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan flaşlara karşı harikalar yarattı

İki dev isim Derviş Bağzıbağlı ve Raşit Bağzıbağlı yeni koleksiyonlarını ilk defa yarın Sofa Otel İstanbul’da birlikte podyuma taşımaya hazırlanıyorlar. Derviş Bağzıbağlı erkek tasarım smokinler ile Raşit Bağzıbağlı imzalı rüya gibi gelinliklerinin buluşacağı bu özel defilenin ön kampanya görselleri için ünlü top model Didem Soydan ve “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde rol alan ünlü oyuncu İdris Nebi Taşkan birlikte ünlü fotoğrafçı Cengiz Dikbaş’ın objektifine poz verdiler.

Moda dünyasında baba oğul buluşması olarak nitelendirilen bu özel defilede ünlü top model Didem Soydan ve ünlü oyuncu İdris Nebi Taşkan defilede birlikte podyuma çıkacaklar. İkilinin fotoğraflarını görenler “En güzel sarışın ve en yakışıklı sarışın aynı podyumda buluşacaklar.” yorumları yaptı.

bağzıbağlılar

 
İLGİLİ HABERLER