Bağzıbağlılar podyuma damga vurdu

TÜM DİKKATLER DİDEM VE İDRİS’İN ÜZERİNDE:

Türkiye’deki ünlü modacımız Raşit Bağzıbağlı ile babası Derviş Bağzıbağlı’nın İstanbul’da gerçekleşen defilesinde ünlü manken Didem Soydan ve yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan Yürüdü

 ÜNLÜLER DEFİLEYİ İZLEDİ:

Defileyi izleyenler arasında ünlü isimler Buray, Deniz Akkaya, Ece Vahapoğlu, Ender – Benan Saraçoğlu ailesi, Gül Gölge Saygı da vardı

 İki dev isim Derviş Bağzıbağlı ve Raşit Bağzıbağlı yeni koleksiyonlarını ilk defa geçtiğimiz çarşamba Sofa Otel İstanbul’da podyuma taşıdı. Derviş Bağzıbağlı erkek tasarım smokinler ile Raşit Bağzıbağlı imzalı rüya gibi gelinliklerin buluştuğu defile iş, cemiyet ve sanat dünyasının önemli isimlerinin akınına uğradı.

Moda dünyasında baba oğul buluşması olarak nitelendirilen bu özel defilede yaklaşık 300 seçkin davetli tarafından izlendi. Ünlü top model Didem Soydan, “Fazilet Hanım ve Kızları” isimli dizisinde oynayan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu İdris Nebi Taşkan’ın açılışını yaptığı defilede Raşit Bağzıbağlı imzalı 23 parçadan oluşan 1950’li yılların gelinlik renklerinden ilham alınan 2018 yaz gelinlik koleksiyonu ile Derviş Bağzıbağlı imzalı 22 parçalık özel tasarım erkek koleksiyon podyumda buluştu.

RASIT (1)

Smokinler babadan, gelinlikler oğuldan

Yeşil, pembe, somon ve mavi renklerin hakim olduğu gelinliklerin kabarık, kuyruklu tasarımlarıyla göz kamaştırırken tasarlanan After Party elbiseleri de moda eleştirmenlerinden tam not aldı.  Gelinlik kumaşlarında Fransız dantelleri, şifon, ziberlin, tül ve özel işlemeler kullanıldı.

Özel erkek tasarım smokinlerde ise İngiltere’de üretilen ipek brokarlar ve yün kumaşlardan kullanıldı. Koreografisi ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapılan defilede podyumda 25 model yürüdü. Kreatif danışmanlığı ünlü marka danışmanı Selim Akar tarafından yapılan Baba Oğlunu podyumda buluşturan defilenin dekorasyonunda Kâğıthane tarafından hazırlanan özel dekor büyüledi. Kâğıtlardan oluşan 100 adet yapma gül ile dekore edilen podyum büyük beğeni topladı.

Ünlülerin akınına uğradı

Defileyi Buray, Deniz Akkaya, Ece Vahapoğlu, Ender – Benan Saraçoğlu ailesi, Gül Gölge Saygı izledi. Defilenin finalinde Didem Soydan ve ünlü oyuncu İdris Nebi Taşkan ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı kardeşi Önay Bağzıbağlı ile podyuma final pozu için çıkarken babalarını Derviş Bağzıbağlı’yı unutmayarak büyük tezahüratla sahneye almaları büyük takdir topladı.  Defilenin sonunda Bağzıbağlı ailesi olarak Derviş Bağzıbağlı ve eşi Konce Bağzıbağlı ve oğulları Raşit Bağzıbağlı ve Önay Bağzıbağlı birlikte objektiflere poz verdiler.

RASIT-(21)

İdris rolünü iyi oynadı

Didem Soydan bu özel defilede olmaktan mutluluk duyduğunu söylerken defile sonrasında Amerika’ya gideceğini söyledi. Ünlü oyuncu İdris nebi Taşkan ise; daha önce birçok modellik teklifi geldiğini fakat kabul etmediğini belirtirken Bağzıbağlı ailesinin ricasını kıramadığını söyledi.  Oyuncu olarak modelliğin zor olduğunu belirten İdris; “Bugünkü rolüm podyumda bir modeli canlandırmak olacak, rolüme iyi çalıştım.” dedi.

RASIT (93)

 
İLGİLİ HABERLER