Bağzıbağlı defilede üçleyecek

150 PARÇALIK KOLEKSİYON:

Türkiye moda dünyasında önemli bir yere sahip olan ülkemizin yetiştirdiği ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı toplamda 150 parçadan oluşan koleksiyonuyla bir haftanın içinde üç ayrı defileye birden imza atacak.

Türkiye moda dünyasındaki gururumuz Raşit Bağzıbağlı bir hafta içinde üç ayrı defleye birden imza atacak. Şu sıralar hazırlıktan hazırlığa koşan Bağzıbağlı sırasıyla ilk önce 23 Mart Kuveyt Moda Haftası’da, 26 Mart Modanisa & Raşit Bağzıbağlı tesettür koleksiyon defilesi ile Emaar Square Mall Art Centre’da ve 27 Mart İstanbul Mercedes-Benz Fashionweek açılış defilesini Shangri-La Hotel’de gerçekleştirecek.

Sektördeki 10. Yılını İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week Defilesiyle kutlayacak olan Bağzıbağlı, Üç ayrı defileye hazırlanırken üç defilede toplamda 150 parçalık özel koleksiyonunu tanıtacak. Aylar önce defile hazırlıklarına başlayan ünlü modacı 150 parçalık koleksiyon için çift vardiya çalışıldığını ve 30’a yakın ek eleman alındığını belirtirken Levent’te bulunan showroomunda podyumda yürüyecek mankenlerin seçimini de kendi yaptı.

 
İLGİLİ HABERLER