Arash’tan muhteşem şov

“Bora Bora” şarkısıyla müzik listelerini kasıp kavuran Arash bin 500 kişiye unutamayacakları bir gece yaşattı

İran’ın dünyaca ünlü şarkıcısı Arash, Merit Royal Hotel ve Merit Premium Hotel ortak etkinliğinde sahne aldı. “Bora Bora” şarkısıyla müzik listelerini kasıp kavurduktan sonra dünya çapında aranan isim olan Arash, farklı ülkelerden gelen hayranlarının da aralarında olduğu yaklaşık bin 500 kişiye unutamayacakları bir gece yaşattı.

1960-1970’li yılların çizgilerini taşıyan dans şov ve havai fişek gösterisiyle başlayan gecede alkışlar eşliğinde sahneye çıkan ünlü şarkıcı “Bora Bora” şarkısını neredeyse tüm konuklarla hep bir ağızdan seslendirdi.


“Enerjinizi hissetmek istiyorum” diyerek konuklarını dansa davet eden Arash; PureLove ve Broken Angel gibi klasik olmuş aşk şarkılarıyla duygusal dakikalar yaşattı. 2009 yılında Eurovision şarkı yarışmasında kendisini zirveye taşıyan şarkısı “Always”le geceye devam eden Arash,  hayranlarını kırmayarak sahnede bol bol selfie çekti.
Arash, aralarında Rusya, Moldova, Azerbaycan ve İran’dan gelen hayranlarının da bulunduğu konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattı.