Tolga Karel ile Günay Musayeva'dan şok sözler

Ünlü oyuncu Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva, 2. Sayfa programına konuk oldu. Musayeva, "Eski eşim Tolga Karel, 5 senedir bana nafaka ödemiyor" dedi. Karel'den açıklamalar gecikmedi.

Oyuncu Tolga Karel, hayatında yeni bir sayfa açmıştı. Yaprak Dökümü dizisiyle hafızalara kazınan Karel, iki yıl önce Amerika’ya yerleşmişti.  Oyunculuğu bırakarak TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Karel'in eski eşi Günay Musayeva çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte ünlü modelin sözleri:

*Eski eşim Tolga Karel, 5 senedir bana nafaka ödemiyor.

*İnşallah diğer çocuklarına daha iyi bir baba olur. 

*Hayatımda başka biri var ona saygıdan dolayı çok konuşmak istemiyorum. 

*Bir kere bile aramadı. Hiç bir mesaj da yok. 5 yıldır bir kez bile arayıp oğlumuzla konuşmadı. Tolga'nın anne ve babası da torunlarını aramadı.

*Babalar Günü'nde, Cihangir'i etkilenmesin diye okula göndermiyorum...

*Benim annem ve babam, torunlarını çok seviyor.

*Tolga Karel'in bu noktaya geleceğini düşünmemiştim. Evlat yani, senden benden daha önemli yani...

EŞİNİN HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI

Karel, geçtiğimiz günlerde güzel bir haber almıştı.

Eşi Sarah Scotti'nin 4 aylık hamile olduğunu öğrenen ünlü oyuncu havalara uçtu.

Oyuncu, eşinin hamile olduğunu, kızı Mia'nın ağzından duyurdu: Çok heyecanlıyım! Abla olacağım.

TOLGA KAREL'DEN AÇIKLAMA

Tolga Karel, Musayeva'nın açıklamalarından sonra sessizliğini bozdu. Karel, şunları söyledi:

Beni öldürmeye azmettirdiği adam yakalanıp cezaevine atıldı.

Hangi birini anlatayım? Bu söylediklerimin hepsinin ispatı var. Şu mübarek ayda namaz kılıyorum... Rabbime şükür ediyorum beni böyle bir kadından kurtardığı için.

Benim için bir ölü o. Oğlum benim oğlum ama gün gelir o da gerçekleri bildiğinde onun yanında bir dakika kalmaz. Bu kadar söyleyeceklerim. Elbette tabii ki ama zamanı geldiğinde Cihangir doğru yolu görecek eminim. O gün gelinceye kadar sabırla bekleyeceğim.

Tolga Karel'in babası Tufan Bey de konuyla ilgili sessizliğini bozdu:

Şimdiye kadar sustuk. Artık dayanamadık. 'Hiç para vermiyor, ilgilenilmiyor' diyor.  Tolga oğlunu deli gibi seviyor. Tolga'yı dövdürüyor. Tolga çocuğuna düşkün ama annesi görüştürmüyor. Bu hanımefendi Türk vatandaşı olmak için Tolga ile evlendi. Benim eşim torununu görmek için ağlıyor ama annesi göstermiyor. Tolga düzenli olarak nafakasını ödüyor. Torunumuzu görmemize müsade etmiyor. Günay Musayeva, 'Torununuzu ancak televizyondan görebilirsiniz' diyor. Bıçak kemiğe dayandı. Yine dava açmış, 50 bin lira nakit ayrıca da ayda 5 bin TL nafaka istiyormuş. Nafakayı ödeyemediği zamanlar oldu ben emekli maaşımdan verdim nafakayı. Bir insan öz evladının babasına bunu yapar mı? Oğlumu öldürtmeye kalktı. Öyle cazgır bir hanımefendi ki... Tolga, 'Oğlumu Amerika'da büyütürüm' diyor...

 
İLGİLİ HABERLER